Zawody tenis grupa starsza

SP w Zakliczynie była gospodarzem gminnego turnieju tenisa stołowego klas VII – VIII. Turniej drużynowy rozegrano systemem „każdy z każdym”, a indywidualny „do dwóch przegranych”

W turnieju drużynowym wygraliśmy wszystkie swoje mecze, zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt, nie pozostawiając żadnych złudzeń innym drużynom. Zarówno chłopcy jak i dziewczęta stanęli na najwyższym stopniu podium. Drużynę dziewcząt tworzyły: Nikola Talaga i Nikola Michalik, a drużynę chłopców: Filip Ślusarczyk, Hubert Mlekodaj i rezerwowy Mikołaj Pitala.

W turnieju indywidualnym nasi uczniowie prawie w całości opanowali podium, zarówno chłopcy, jak i dziewczęta.

I miejsce – Hubert Mlekodaj                          I miejsce – Nikola Michalik

II miejsce – Filip Ślusarczyk                          II miejsce – Nikola Talaga

IV miejsce – Mikołaj Pitala

Przed naszymi uczestnikami etap powiatowy, który odbędzie się 09.11.2023 r. Życzymy wszystkim uczestnikom dalszych sukcesów.