Gminne zawody w biegach sztafetowych

25 września 2023 r. nasza szkoła organizowała Gminne Zawody w Biegach Sztafetowych dla klas młodszych i starszych, w kategorii dziewcząt i chłopców.

Zawody odbywały się na ścieżce pieszo – rowerowej, znajdującej się nieopodal szkoły. Do rywalizacji przystąpiły wszystkie szkoły z gminy. W każdej kategorii drużyna składała się z 6 osób, które pokonywały kolejno dystans 800 m. z pałeczką sztafetową.

Nasi uczniowie dzielnie walczyli o jak najlepsze lokaty, niejednokrotnie pokonując swoje słabości i życiowe rekordy. Dziewczęta z grupy starszej zajęły II miejsce, chłopcy z grupy młodszej – III miejsce, przegrywając tylko o 4 s. ze SP w Łyczance miejsce II, natomiast dziewczęta z grupy młodszej wywalczyły II miejsce, niewiele tracąc do miejsca I.