Energylandia, Energylandia, świetna zabawa przez cały dzień…..

Uczniowie klasy VI i VIII, razem ze SP nr 4 w Myślenicach, wybrali się na wycieczkę do Energylandii. Dzieciaki rozpoczęły zabawę od otwarcia parku rozrywki i zakończyły razem z zamknięciem.

Energylandia to tematycznypark rozrywki położony w Zatorze, który został otwarty 14 lipca 2014 roku. To największy park rozrywki w Polsce o powierzchni ok. 70 ha, i kilkunastoma kolejkami górskimi. Park podzielony jest na sześć stref tematycznych, gdzie znajduje się ponad 120 atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych, w tym kolejki górskie, liczne karuzele i urządzenia ekstremalne, a także restauracje, bary, sklepy z pamiątkami oraz sceny, na których prezentowane są krótkie widowiska. Od 2016 w skład parku wchodzi park wodny Energylandia Water Park.

Wycieczka okazała się ogromną frajdą dla wszystkich dzieciaków, którzy już dopytują o kolejny wyjazd.